Ігор Кондратюк назвав Ані Лорак «яскравою ілюстрацією» артистки «без мізків»

Ігор Кондратюк назвав Ані Лорак «яскравою ілюстрацією» артистки «без мізків»

Продюсера обурила позиція виконавиці.Продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк емоційно відреагував на нещодавнє інтерв’ю співачки Ані Лорак програмі «ЖВЛ».

У ньому артистка заявила, що почувається «пташкою», якій стало мало місця в Україні, що вона «дерево миру» і співає там, де її хочуть почути. Окрім того Лорак сказала, що не розуміє, чому її у складний період не підтримали українські політики, які активно раніше відвідували її концерти.
На все це Кондратюк має свою думку, яку озвучив на сторінці у Facebook:

«Кароліна — яскрава ілюстрація талановитої, яскравої, магнетичної навіть дівчини-артистки, у якої, вибачте, мало мізків. Це інакше не називається. Вона навіть не зрозуміла — чому «її не підтримали українські політики»… Скільки їх, байдужих до війни і вбивств громадян з українськими паспортами, таких, кому #какяразніца, #музикавнєпалітікі #атстаньтєатартістав #нємєшайтємнєслушатькавохачу. Печалька… А ще тому «печалька», що воююча з агресором держава Україна мала би назвати колабораціоністів з РФ колабораціоністами, і урізати їхні громадянські права», — заявив Кондратюк.
Зазначимо, раніше Ігоря Кондратюка обурили концерти Ані Лорак в Одесі. Він створив іронічний «плейлист» з назвою пісень, які б могла виконати артистка.

Залиште свій коментар