На Говерлі через добу знайшли дитину, яка відстала від туристів: всі деталі, фото і відео

На Говерлі через добу знайшли дитину, яка відстала від туристів: всі деталі, фото і відео

В українських Карпатах був знайдений Олексій Стефанцев 2015 року народження, який 14 серпня відстав від групи туристів під час підйому на гору Говерла. На пошуки 6-річного хлопчика поліція направила всі підрозділи із залученням служби рятувальників і волонтерів.Як повідомляє пресслужба Державної служби з надзвичайних ситуацій, хлопчик блукав біля смт Ворохта Івано-Франківській області. Після проведення попередньої установки особистості, з’ясувалося, що це саме Альоша Стефанцев (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Дитину, яка, незважаючи на більш ніж добові поневіряння, перебуває в задовільному стані, спустили до щасливих батьків. До цього вони встигли поговорити з сином телефоном одного з координаторів пошукової операції.Хлопчик відстав від групи туристів під час підйому на гору Говерла

Для проведення пошукових робіт було залучено 196 осіб та 20 одиниць техніки, сім собак, квадрокоптер, а саме:

  • ДСНС – 57 осіб, 2 собаки, 11 од. техніки (з них 1 квадрокоптер);
  • Нацполіція – 37 осіб, 4 од. техніки і 1 собака;
  • НГУ – 30 осіб та 2 од. техніки;
  • ЗСУ – 11 осіб;
  • волонтери – 21 осіб, 2 од. техніки та 4 собаки;
  • працівники Карпатського національного природного парку – 24 особи та 1 од. техніки;
  • працівники лісового господарства – 16 осіб.Як відомо, Говерла є найвищою горою українських Карпат і найвищою точкою України. Її висота – 2061 метр над рівнем моря. Вона розташована за 17 кілометрів від кордону з Румунією. В цілому найвищої горою Карпат є Герлаховський Штит висотою 2655 метрів (територія Словаччини).

Залиште свій коментар