Дорогі пацієнти! Невже так складно помитися перед візитом до лікаря

Дорогі пацієнти! Невже так складно помитися перед візитом до лікаря

Я працюю в УЗД кабінеті, і от нещодавно на прийом до мене записався хлопець. Він розумів, що в мене в кабінеті потрібно буде роздягатися, тому наступна ситуація була дуже дивною.І от настав цей день огляду. На вигляд хлопець був  пристойним, але коли почав роздягатися… весь кабінет охопив неприємний запах. Я ледь міг знаходитися в приміщенні й старався взагалі не дихати. Буває таке, що деякі пацієнти не приймають душ перед оглядом, але у них є для цього вагомі причини, наприклад, деменція чи атрофія м’язів. Таких людей я розумію, тому не засуджую.

Але переді мною стояв високий молодий парубок, який думає, що від природи пахне дорогими парфумами.– Лягай на кушетку.

– Взуття теж знімати?Я усвідомлюю, що без взуття запах може лише посилитися, тому стелю йому під ноги пелюшку й запевнюю, що медсестра протирає кушетку перед кожним пацієнтом.

– Та я знімаю кросівки, мені не важко.

Сказав хлопець, абсолютно не реагуючи на мої заперечення.

В цей момент я глянув на медсестру, у якої вже очі закочувалися від запаху спітнілих шкарпеток, нікотину та брудного одягу. Я просто не розумів, як маю проводити діагностику. Загалом все відбувалося в дуже напруженій атмосфері, я практично не розмовляв, щоб на марно не випускати повітря. Як тільки хлопець переступив поріг кабінету, одразу з медсестрою почав відкривати вікна.

Коли хлопець вийшов, я запитав у колеги:

-Чому він все ж вирішив роззутися? Вирішив нас вбити?

Ой, не знаю. Це той хлопець, який звинувачує всіх у власних невдачах,  з дівчатами йому не щастить, бо їм всім потрібні лише гроші. А те, що у нього таких запах “самця”, це ні на що не впливає.

Посміялися разом, хоча нам не варто говорити про клієнтів. Але інколи в такій роботі без гумору не обійтися.

Що Ви думаєте з цього приводу?

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

Залиште свій коментар