«Дякую, Львів!» Макаревич з 36-річною дружиною влаштували романтичну прогулянку містом

«Дякую, Львів!» Макаревич з 36-річною дружиною влаштували романтичну прогулянку містом

Російський музикант Андрій Макаревич продовжує гастролі з джазовим ансамблем Yo5 по заходу України, не перестаючи захоплюватися красотами нашої країни. У перервах між концертами він насолоджується прогулянками з молодою дружиною Ейнат Кляйн.Про це 67-річний музикант і його 36-річна дружина розповіли на своїх сторінках в соцмережах.

«Дякую, Львів!» — написав українською мовою у своєму Instagram Макаревич після концерту, який дав у місті. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Андрей Макаревич (@andrey_makarevich_official)Макаревич побував з концертом у Львові (instagram.com/andrey_makarevich_official)

До цього фронтмен «Машины времени» встиг побувати в Тернополі, Хмельницькому, Рівному, Чернівцях, Кам’янці-Подільському, Івано-Франківську. Він каже, що захоплений українськими містами.

«Я, зізнатися, очікував побачити все-таки деяке захолустя — маленькі міста по 200 000 людей. А побачив чудову (і прекрасно відреставровану) архітектуру, стильні ресторани, чистоту», — написав рокер кілька днів тому.

Його молода дружина також поділилася враженнями про поїздку на своїй Facebook-сторінці.

«Львів прекрасний настільки, що і писати нічого не хочеться. Зате їсти і пити — дуже навіть!»- підписала Ейнат кадри.

"Дякую, Львів!" Макаревич з 36-річною дружиною влаштували романтичну прогулянку містом"Дякую, Львів!" Макаревич з 36-річною дружиною влаштували романтичну прогулянку містом"Дякую, Львів!" Макаревич з 36-річною дружиною влаштували романтичну прогулянку містом

Фото: Макаревич з дружиною захоплюється Львовом (facebook.com/einat.klein2)

Цікаво, що четверта офіційна дружина Андрія Макаревича народилася в Києві, як Інна Калініна.

Залиште свій коментар