На берег викинуло істоту з гострими зубами і вудкою на голові: фото «монстра»

На берег викинуло істоту з гострими зубами і вудкою на голові: фото «монстра»

На берег океану викинуло глибоководного «монстра» — рибу з гострими зубами і «вудкою» на голові. На таку знахідку натрапили в Каліфорнії на території парку Крістал-Коув в Лагуна-Біч.Про це пише CNN.

На фото видно, що тварина виглядає досить моторошно — чорна з роззявленою пащею, усіяною безліччю іклів.Як виявилося, це самка риби «Футбольний м’яч» (Footballfish). Вона мешкає на глибині близько 1000 кілометрів, тому її поява на узбережжі — явище рідкісне і дивне.

На берег викинуло істоту з гострими зубами і вудкою на голові: фото "монстра"Фото: На берег океану викинуло рибу-«монстра» (cnn.com)

«Це самка. Тільки у самок є довге стебло на голові з біолюмінесцентними кінчиками, які використовуються в якості приманки, щоб заманити здобич в темряві вод на глибині до 3000 футів», — йдеться в повідомленні.

Вчені забрали диво-рибу для дослідження, щоб побільше дізнатися про таємничі істоти, які мешкають у важкодоступних для людей місцях.

На берег викинуло істоту з гострими зубами і вудкою на голові: фото "монстра"

Фото: На березі океану знайшли Footballfish (cnn.com)

Footballfish належить до сімейства глибоководних риб вудильникообразних. Для цього сімейства характерний яскраво виражений статевий диморфізм — самки риби — великі (досягають 60 см і більше), майже ідеальної кулястої форми. А ось самці мають розмір всього 4 см, їх тіло злегка витягнуте.

Залиште свій коментар