Дружина Кличка показала рідкісне фото молодшого сина, який у 16 років вищий за батька і дядька

Дружина Кличка показала рідкісне фото молодшого сина, який у 16 років вищий за батька і дядька

Співачка Наталія Кличко, 47-річна дружина мера Києва Віталія Кличкапоказала нові фото з їхнім молодшим сином Максимом-Олександром. Зараз хлопцеві 16 років, але ще рік тому він обігнав у зрості дядька, ексчемпіона світу з боксу в надважкій вазі Володимира Кличка, а незабаром – і тата.Зазначимо, що зріст Володимира Кличка – 198 см, а Віталія – 201 см. Свіжі знімки із сином Наталя оприлюднила на своїй сторінці в Instagram. Вона поділилася з фоловерами тим, як провела сімейний день у художній студії своєї подруги.

Мама та син разом займалися творчістю й розглядали експонати. Крім того, засновниця студії Тіна Райхель розмалювала білу курточку Максима – як висловилася Наталя, «перетворила її на витвір мистецтва». Кохана міського голови Києва заявила, що чудово провела час.Наталія та Максим Кличко
Дружина мера Києва з молодшим сином

Максим-Олександр народився 1 квітня 2005 року. Відомо, що його ім’я присвячене легендарному німецькому боксеру Максу Шмелінгу. Хлопець навчається у школі у Великій Британіїграє в баскетбол за оксфордську команду.

Курточку Максима розписала художниця
Наталія Кличко
Пост знаменитості

Нагадаємо: раніше в інтерв’ю «Гордону» Віталій Кличко розповів, що влітку 2021 року Максим рвонув у зрості й «забрав у нього титул найвищого в сім’ї».За словами мера української столиці, зріст його сина у 16 років складав 215 см. «Із руками та ногами його забрали в команду Оксфорда грати в баскетбол. Тому будує плани. І добре вчиться, і займається спортом», – описав свою дитину Кличко.

Максим обігнав у зрості дядька, боксера Володимира Кличка

У київського мера та Наталії є ще двоє дітей. 21-річний син Єгор-Даніель отримав своє ім’я у зв’язку з тим, що дівоче прізвище матері – Єгорова. Він закінчив університет за спеціальністю бізнес-менеджмент, планував вступати до аспірантури.

19-річна дочка пари Єлизавета-Вікторія навчається в університеті у Нідерландах, вивчає психологію.

Коротко про знаменитостей:

  • Віталій Кличко – 50-річний український боксер-професіонал, який виступав у важкій ваговій категорії, та політик. Київський міський голова з 5 червня 2014 року.
  • Наталя Кличко (дівоче прізвище Єгорова) – спортсменка, модель і співачка. У другому класі стала займатися гімнастикою, а згодом перейшла до секції із синхронного плавання. Нині розвивається в музиці.
  • Віталій і Наталя познайомилися на презентації конкурсу «Чорна перлина», де майбутня дружина боксера брала участь як модель. Пара одружилася 26 квітня 1997 року.
Віталій Кличко та його дружина Наталія
Залиште свій коментар