Бійка Бутусова та Шуфрича миттєво стала темою жартів та мемів у мережі: найкраще

Бійка Бутусова та Шуфрича миттєво стала темою жартів та мемів у мережі: найкраще

Згадали політику й стару гостроту про «небитого Шуфрича».Увечері в п’ятницю, 18 лютого, у прямому ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» журналіст і головний редактор «Цензор.НЕТ» Юрій Бутусов та депутат Верховної Ради від «ОПЗЖ» Нестор Шуфрич зійшлися в сутичці, що відразу стало темою для обговорення та жартів в мережі.

Бійка у прямому ефірі

Інтернет-користувачі відреагували на протистояння дописами, жартами та мемами. Наприклад, згадали, що Шуфрич – голова комітету ВР з питань свободи слова.Згадали і про те, що останні кілька років популярний мем «скільки днів не били Шуфрича». На цю тему зробили не лише зображення, а й відеоролики.

Також користувачів здивувала реакція гостя ток-шоу, ексміністра закордонних справ (2007-2009) Володимира Огризка, який спокійно спостерігав за бійкою, коли решта учасників ефіру намагалася припинити побиття нардепа (або принаймні вдавали).Знайшли привід для іронії та у багатьох інших речей. Припустили діалог Шуфрича з однопартійцями, висловилися про силу четвертої влади та інші теми.

Жартівливий діалог Шуфрича та Бойка
Жартівливий діалог Шуфрича та Бойка
Залиште свій коментар