Жителі Скадовська вийшли на мітинг проти окупантів: військові РФ відкрили стрілянину

Жителі Скадовська вийшли на мітинг проти окупантів: військові РФ відкрили стрілянину

Жителі окупованого Скадовська на Херсонщині вийшли на мирний мітинг, вимагаючи звільнити керівництво міста, затримане російськими військовими, окупанти застосували сльозогінний газ та відкрили вогонь.Джерело: інформаційне видання «Український південь«, відео місцевих автивістів із соцмереж

Деталі: У середу стало відомо, що скадовський міський голова Олександр Яковлєв та його заступник були затримані російськими військовими. О 12 годині жителі місста зібралися на мирний мітинг, вимагаючи звільнити керівництво міста.Скадовчани скандували «Мера», «Російський солдат – фашист та окупант», «Скадовськ – це Україна». Російські військові, які знаходяться у міській раді відкрили вогонь, аби розігнати мітинг. Було застосовано сльозогінний газ проти мирного населення.Зазначається, що стрілянина у центрі міста була тривалою.

Про постраждалих наразі інформації немає.

Чому це важливо: Жителі оточених ворогом та тимчасово окупованих міст і містечок Півдня України щодня виходять на мітинги і закликають агресора забратись геть, порівнюючи російських військових із фашистами. Все частіше російські військові починають стріляти під час проукраїнських мітингів.

Залиште свій коментар