Окупант помер у ліжку Сніжани Марченко. Варто зазначити, що до такої діяльності колаборантка вдалась після того, як була заступницею колишньої гауляйтерки Кирилівки Катерини Уманець.Що трапилось з осетином

Сніжана Марченко пустилась берега після того, як Уманець позбавили посади «гауляйтера» Кирилівської громади. Відповідно Марченко перестала бути її «заступницею».

Знайшла собі у коханці офіцера-осетина з добровольчого батальйону «Аланія». І ось уже тиждень, як вся Кирилівка «гудить», обговорюючи надзвичайні здатності кохання колаборантки,
– написало місцеве видання.Однак не обійшлось без інцидентів: «Ра**стський вояк помер під кирилівською «Афродітою» у прямому розумінні цього слова».

За даними видання, машина швидкої приїхала з Мелітополя. Проте тільки констатувала смерть осетина. За їхніми даними, серце не витримало навантаження.

Уманець також організовувала розваги для окупантів

Також місцеві журналісти розповіли, що подібним шляхом йшла і колишня керівниця Сніжани Марченко – колаборантка Уманець. Вона ще в липні 2022 року на базі однієї з найелітніших баз відпочинку в Кирилівці «Перлина Таврії» влаштувала гуляння для російських загарбників.

«А простіше – бордель для «приблатненних», – відзначали журналісти.

Туди з’їхалися кадирівці та офіцери «зі своїми старими та новими повіями».

Що відомо про Сніжану Марченко

  • Сніжана Марченко – це колишня військовослужбовиця Збройних Сил України. Вона служила в прикордонних військах, проте зрадила Україну.
  • Про неї журналісти писали, що народилась у 1990 році в селі Долинське, навчалася та вийшла заміж у селище Фруктове, що на Запоріжжі.
  • Вона, за даними журналістів, є внучкою колишньої голови Фруктівської сільської ради – Жанни Олексіївни Очкаленко.