Українська співачка Тіна Кароль, яка нещодавно випустила кліп на нову пісню «Двойной рай, не забуває радувати шанувальників. Останнім часом вона готова дарувати настрій своїм фоловерам кожен день, не тільки своїми треками, але і чарівними фотосесіями, які розбурхують чоловічі фантазії.Тіна Кароль в мікро-шортах показала зайве

Тіна Кароль в мікро-шортах показала зайве

23 листопада, на сторінці Кароль в Instagram з’явилася нова порція відвертих фото. Цього разу причиною для незвичайної фотосесії в теплому костюмі з короткими шортами і топом стало взуття. Тіна сиділа на підлозі, задерши ногу вище голови. Співачка своє волосся зібрала в акуратний хвіст. Кадри вийшли ефектними і захоплюючими, адже розтяжка у зірки дійсно вражає.

Тіна Кароль в мікро-шортах показала зайве

Тіна Кароль в мікро-шортах показала зайве

Шанувальники відразу почали обговорювати нові знімки Кароль, захоплюючись її фігурою і почуттям стилю.«Вааау, дуже красива!🔥 «, «Тіна, ви як завжди прекрасна🔥», «Ой, яка дівчинка😍❤️🔥», «Дуже апетитна🔥», «Раніше брала душею і піснями зі змістом, а зараз шмотками», «Тіна, в інтерв’ю в Мінську ви сказали, що Ваше серце готове прийняти нову любов. Через 8 років ви готові впустити нового чоловіка?»,- пишуть в коментарях користувачі Мережі.

  

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Тина Кароль (@tina_karol)