З паспортом та номером телефону на руці: 11-річний хлопчик із Запоріжжя самостійно перейшов кордон до Словаччини. Фото

З паспортом та номером телефону на руці: 11-річний хлопчик із Запоріжжя самостійно перейшов кордон до Словаччини. Фото

11-річний український хлопчик із Запоріжжя самостійно дістався українсько-словацького кордону. Там на нього чекали місцеві волонтери.Про це повідомили на сторінці Міністерства внутрішніх справ Словаччини у Facebook у неділю, 6 березня. Як йдеться у повідомленні, маленький українець, рятуючись від війни, яку розпочала на території нашої держави Росія, перейшов кордон із одним поліетиленовим пакетом, паспортом та номером телефону, написаним на руці.

Як зазначили у внутрішньополітичному відомстві Словаччини, його батьки були змушені залишитися в рідній країні. На кордоні 11-річну дитину зустріли волонтери.За номером телефону, написаним на руці, він зв’язався з родичами, які його забрали.

Хлопчику лише 11 років

«Волонтери охоче про нього подбали, забрали в тепло та надали їжу та напої, які упаковали для наступної подорожі. Він підкорив усіх своєю посмішкою, безстрашністю та рішучістю гідним справжнього героя», – йдеться у повідомленні.Хлопця на кордоні зустріли словацькі волонтери. Вони були здивовані тим, настільки дитина виявилася безстрашною.

На кордоні його зустріли волонтери

Зазначимо, що верховний комісар ООН у справах біженців Філіппо Гранді повідомив, що за останні десять днів більше 1,5 млн осіб евакуювалися з України до сусідніх країн через війну.

Залиште свій коментар