Єфросініна нагадала росіянам слова радянських прокурорів на Нюрнберзькому процесі

Єфросініна нагадала росіянам слова радянських прокурорів на Нюрнберзькому процесі

Українська телеведуча Маша Єфросініна нагадала росіянам слова радянських прокурорів на Нюрнберзькому процесі над колишніми керівниками гітлерівської Німеччини. Тим самим зірка дорікнула громадянам РФ, які нібто «не винні» в звірствах окупантів в Україні та злочинних наказах своєї політичної верхівки.Справа в тому, що радянські прокурори звинувачували не лише фашистських лідерів, а й всіх німців, що підтримували їх чи просто мовчали. Такий коментар з’явився в Instagram знаменитості (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).

Єфросініна натякнула росіянам, що їхнє мовчання не звільняє від відповідальності за геноцид українців, адже саме народ країни може вплинути на дії та рішення влади.«В світлі останніх подій хочу нагадати росіянам слова радянських прокурорів на Нюрнберзькому процесі: «Всі німці винні в злочинах Німеччини нарівні з керівництвом країни. Бо саме вони обрали й не зупинили свою владу, коли вона чинила злочини проти людства», – написала телеведуча.

Маша Єфросініна нагадала росіянам слова радянських прокурорів

Натомість, як відомо, в РФ навіть ті, хто не згоден з війною в Україні, бояться мітингувати і відкрито засуджувати путінський режим. На думку Єфросініної, це перекликається з поведінкою німців в часи панування Адольфа Гітлера.Ведуча дорікнула росіянам, які не поділяють відповідальність за дії уряду

Як відомо, на Нюрнберзькому процесі, що проходив у місті Нюрнберг з 20 листопада 1945 до 1 жовтня 1946 року, розглядали справи головних воєнних злочинців – 24 нацистських політиків, військових та ідеологів нацизму. Багатьох з них засудили до смертної кари чи довічного ув’язнення, однак радянські прокурори не обмежилися звинуваченнями лише політичної верхівки.

Вони нагадали про колективну відповідальність усіх німців, а їхня цитата увійшла в історію процесу.

Залиште свій коментар