“Яким треба бути тупим, щоб купити полікарбонатні репліки”: Ірина Федишин потрапила в скандал через американські шоломи (відео)

“Яким треба бути тупим, щоб купити полікарбонатні репліки”: Ірина Федишин потрапила в скандал через американські шоломи (відео)

У ролику Федишин показує, що жодна каска не витримала перевірку прицільним пострілом. Її заяву розкритикували експерти.Українська співачка Ірина Федишин, яка потрапила в скандал навколо голосування українського жюрі на «Євробаченні-2022», знову в центрі уваги, передає Главком.

Зірка опублікувала на своїй сторінці відео, де вона разом з колегами «тестує» на міцність американські шоломи, які мали відправлятися на фронт. У ролику Федишин показує, що жодна каска не витримала перевірку прицільним пострілом.«Нам передали з Америки два шоломи на пробу. Ми перевірили, але, на жаль, ні один, ні інший шолом не витримали експерименту. Тому замовляти таких касок точно не будемо. Волонтерство – це відповідальність, особливо, коли маєш справу з захисною амуніцією. Потрібно чітко розуміти усі ризики і рівень захисту таких речей», – написала Федишин.В коментарях під відео пишуть, що жодна каска не витримує постріл гвинтівковим набоєм.

«Стріляти майже впритул, ви серйозно? З гвинтівки, пістолета чи автоматичної зброї? Ви маркування дивились, в інструкцію заглядали, який рівень захисту і для чого розібрались? Ну певно що ні, але дивуєтесь «ой, не витримав, значить поганий шолом»?» – пишуть в коментарях.

     

Залиште свій коментар