«Я у військовій справі повний нуль»: MONATIK пояснив, чому не йде воювати

«Я у військовій справі повний нуль»: MONATIK пояснив, чому не йде воювати

Український виконавець MONATIK відверто розповів, що в перші дні повномасштабної війни планував долучитися до захисту України в лавах бійців. Однак згодом він усвідомив, що буде більш корисним на інформаційному та творчому фронті, адже нічого не знає про воєнну справу.Таке рішення співака схвалила і його сім’я, яка дуже хвилювалася за батька. Про це Дмитро Монатік розповів в інтерв’ю Славі Дьоміну на YouTube «Люкс FM» (щоб подивитися фото та відео, доскрольте до кінця сторінки).

«Мене рвало на частини. Я багато вів дискусій з дружиною, казав, що всі воюють і я мушу їхати. Але поруч були діти і сказали: «А сім’я? Що нам робити, коли ти поїдеш?» Сім’я для мене завжди була важливим фактором, тому я хотів, щоб їм було зручно, і сам ламався на частини», – розповів зірка.MONATIK пояснив, чому не вступив у лави ЗСУ

Співак поділився, що телефонував своїм знайомим, які давно воюють, щоб порадитися з ними, але отримав аналогічну відповідь. Товариші порекомендували виконавцеві залишатися там, де він буде кориснішим.

«Я у військовій справі просто 0. І мені не соромно це сказати. Я б розгубився, питав би, як перезаряджати автомат. Взагалі не можу уявити, що я вбиваю когось», – зізнався Монатік.Артист поділився, що не розуміється у військовій справі

Він додав, що в перший день повномасштабної війни уявляв себе в танку на фронті і відчув «внутрішній сюр», бо все життя намагався нести добро своєю творчістю.

Співак ухвалив для себе рішення продовжувати писати вірші та пісні, щоб надихати українців на боротьбу та життя.

Залиште свій коментар