«Я пішов записатися в..»: сміливий Олександр Педан зібрався на фронт

«Я пішов записатися в..»: сміливий Олександр Педан зібрався на фронт

Відомий український шоумен, телеведучий і відеоблогер Олександр Педан розповів про те, як він діє в період війни. Як виявилося, ведучий намагався приєднатися до тероборони, але через те, що там не виявилося місця, він почав робити, що вміє.Відповідну публікацію оприлюднили на сторінці «novy_channel» у соціальній мережі Instagram.

«На початку війни ведучий Нового каналу Олександр Педан із сім’єю поїхав до мами, в місто Хмельницький. Коли зрозумів, що діти та дружина у безпечному місці, почав діяти. @pedanos : «Я пішов записатись у тероборону. Мені сказали, що, дякувати Богу, людей вистачає, тож записали у резерв. Так само відповіли й у військоматі. Поставили там на тимчасовий облік і порадили: «Займайтеся тим, чим можете! Робіть щось корисне»», — написав Олександр Педан у своїй публікації. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Новий канал (@novy_channel) 

Ведучий почав робити те, що він вміє, поєднуючи різних людей з Європи з різними фондами. За словами Олександра Педана, він зробив зі свого профілю в Instagram склад корисної інформації.

 

Фото Олександра Педана

Фото Олександра Педана

 

«Наша команда @pedanburo почала робити ролики на підтримку ЗСУ. Можете переглянути. Ще я знайшов медійників: режисерів, продюсерів, монтажерів та ін. Разом ми придумуємо багато контенту для підтримки ЗСУ. Ролики перекладаємо англійською, аби достукатися до західних ЗМІ, аби нам допомогли та закрили небо. Активно боремося з фейками. Стали на справжню інформаційну війну проти російських ботів. Це основна робота, яку я зараз виконую цілодобово. Вважаю, що інформаційний фронт дуже важливий»», — також додали в пості.

Залиште свій коментар