“Я перемогла!”: співачка Оксана Муха хворіла на рак

“Я перемогла!”: співачка Оксана Муха хворіла на рак

Українська співачка Оксана Муха, зірка проєкту “Голос країни”, зізналась, що останній рік боролась з небезпечною недугою – у неї діагностували рак. Проте який саме орган зачепило онкозахворювання, жінка не розповіла.У своєму зізнанні у фейсбуці 5 серпня Оксана Муха поділилась, що пережила непростий рік. Вона злилась на себе, що мало часу провела з сином та мало дбало про себе. Вона закрилась від усього світу та друзів, і намагалась прийняти усю ситуацію, щоб встати на шлях боротьби, передає ТСН.ГОТОВА РОЗПОВІСТИ ПРО МІЙ НЕПРОСТИЙ РІК. МІЙ БІЛЬ. ГОТОВА, БО ВВАЖАЮ, ЩО ПЕРЕМОГЛА. ТАК ГАДАЮ, БО ТЕПЕР ЗНАЮ, ЯК ЦЕ – МАТИ РАК. Я ПЕРЕЖИЛА, МЕНІ ПЕРЕБОЛІЛО, І ТЕПЕР ЗНАЮ, ЩО ПЕРЕМОГТИ – ЦЕ РЕАЛЬНО, БО ТАК МАЄ БУТИ. Я МУШУ ЖИТИ, БО ЛЮБЛЮ! МАЙЖЕ РІК БОРОЛАСЬ ЗА ЖИТТЯ. ЦЕ БУВ МІЙ РАК. МІЙ ШЛЯХ, – КАЖЕ ОКСАНА МУХА.

Переможниця проєкту “Голос країни” наголошує, що вона стала сильнішою, а рак – не вирок, хоч це і є дуже жорстоко.

Зокрема вона додала, що й думки не припускала, щоб скасувати концерти, тому навіть в часі терапій, вона давала концерти у грудні 2021-го у Львові, у січні-2022 – у Вінниці, Києві та Івано-Франківську, та в лютому-2022 у Празі.Найбільшим ударом для неї стала війна в Україні, яка забрала усі сили. Проте в час випробувань вона зустріла своє кохання – художника Миколу, який підтримував її та намалював знакову картину, коли вона боролась з хворобою.

БЕЗВИХІДЬ. ДИКИЙ БІЛЬ, БО ТИ ДАЛЕКО, БО ТИ НЕ МОЖЕШ ДОПОМОГТИ ТАК, ЯК БИ ХОТІВ… МЕНІ ДУЖЕ ПОЩАСТИЛО. ЗА РІК ДО ХВОРОБИ ДОЛЯ ПОДАРУВАЛА МЕНІ МИКОЛУ. ВІН ПРОЙШОВ ПОРУЧ ВСІ 24/7 ВИПРОБУВАНЬ. МІЙ АНГЕЛ-ОХОРОНЕЦЬ. І ВИ ЗАРАЗ БАЧИТЕ ЩЕ ОДИН МІЙ ПОРТРЕТ АВТОРСТВА NIKO STRUS ART&DESIGN – “Я ПЕРЕМОГЛА”. ТАКОЮ МЕНЕ БАЧИЛО НЕБАГАТО ЛЮДЕЙ. Я ПОВЕРТАЮСЬ. ТРОХИ ЗМІНИЛАСЬ… ПОТРЕБУЮ ВІДКРИТИСЬ ЗНОВУ, – ПІДСУМУВАЛА ОКСАНА МУХА.

Залиште свій коментар