«Я не мовчатиму»: Джамала вперше прокоментувала конфіскацію майна батьків окупантами в Криму

«Я не мовчатиму»: Джамала вперше прокоментувала конфіскацію майна батьків окупантами в Криму

Українська співачка Джамала, яка своє дитинство та юність провела в Криму, вперше прокоментувала незаконне привласнення, а як переконують окупанти – націоналізацію, майна батьків на тимчасово окупованому півострові. Артистка шокована новиною, але опускати руки не збирається.Росіяни стверджували, що усе «конфісковане», окрім будинку, належить Джамалі, однак співачка заперечує це і зазначає, що насправді не мала ніякого стосунку до того, тому не розуміє свавілля. Про це вона розповіла в інтерв’ю Insider

«Нещодавно зʼявилася новина про те, що батьківський дім у Криму безпідставно забирає тамтешня влада. Це жахлива та болісна новина для всієї нашої родини. От як це усвідомити, що у цивілізованому світі відбувається таке свавілля: спершу окуповують територію, а потім забирають там усе?! Це – репресії, це – депортація у сучасності! Це ще раз демонструє самочинство, яке коїть російська влада», – співставила Джамала події сьогодення зі знущаннями радянської влади наприкінці Другої світової війни.Саме тому співачка, яка своєю творчістю завжди намагалася продемонструвати справжню культуру Криму, не планує мовчати щодо беззаконня, адже згодом це потягне за собою купу неприємних наслідків. Вона пригадала, що будинок батьків, який, як відомо, росіяни вже навіть продали на аукціоні, зводився непосильною працею.

«До цього майна я не маю жодного стосунку, це власність моїх батьків, вони будували понад двадцять років. Кожну цеглину здобували заробленими кров’ю та потом грішми. І до чого тут батьки, у міжнародний розшук оголосили мене. Я не мовчатиму, це точно. Якщо змовчу, росіяни прийдуть до інших кримських татар, до всіх українців на окупованих територіях, щоб і далі чинити свавілля», – продовжила співачка.Відомо, що окупанти відібрали дві земельні ділянки, житло батьків в Алушті, де недалеко, в Кучук-Озені, проходило дитинство співачки, та кілька інших об’єктів, які не розголошують. Як стверджує тамтешня незаконна влада, усе рухоме й нерухоме майно вже встигли продати, а отримані кошти спрямують на фінансування війни та вбивство українців.

Раніше було відомо, що причиною цих незаконних дій стала нібито «підтримка Джамалою київського режиму та спонсорування Збройних Сил України», тобто підтримка українських військових та благодійна допомога армії. Співачку звинувачували у «здійсненні стосовно РФ недружніх дій». На думку окупантів будь-який слід українців на півострові «здатен завдати шкоди інтересам та безпеці Криму та Росії».

Ба більше, Джамалу у листопаді 2023 року окупанти оголосили в розшук та заочно заарештували через нібито «кримінальне порушення», але яке саме – невідомо й донині.

Залиште свій коментар