Харчишин про зникнення та мовчання Винника: «Складно викорінювати в собі москаля»

Харчишин про зникнення та мовчання Винника: «Складно викорінювати в собі москаля»

Лідер гурту «Друга Ріка» Валерій Харчишин заговорив про зникнення свого колеги за сценою Олега Винника.Вже майже три місяці улюбленець мільйонів не з’являється в соцмережах. Подейкували, що у виконавця проблеми зі здоров’ям і він перебуває за кордоном. Зокрема, про це висловлювалася Оля Полякова.

Зі свого боку, Харчишин сподівається, що у знаменитості все гаразд зі здоров’ям і поміркув в інтерв’ю «Фактам ICTV», що ймовірно Винник чогось боїться. Втім, рокер не виключає, що коли Олег повернеться до України після тривалого мовчання – його радісно зустріне публіка.«Усім героями бути не можна. Я розумію людський страх. Не всі люди розумні… Я не знаю, де цей Олег Анатолійович Винник. Сподіваюся, що він живий і здоровий, але дивно. Мабуть, є окрема група виконавців, які думають, що все повернеться, які сподіваються і моляться на те, що пам’ять українська дуже коротка. Це так. Це наша національна забава-трагедія – швидко все забувати», – прокоментував він.

Також Харчишин звернув увагу на те, що в репертуарі у Винника здебільшого російськомовні пісні. Ймовірно, співак не хоче відмовлятися від своїх хітів.«Ті люди, які прикипіли душею, серцем, струнами і кров’ю до цього, їм складно викорінювати в собі того москаля. Музиканти, хоч і певною частиною повії, маю на увазі, що вони продають те, що роблять. Але є сентиментальні і підстаркуваті, які не можуть викорінити це», – додав він.

Залиште свій коментар