Вовчанськ: окyпантu вбuвaють та трuмaють y пiдвaлax мiсцeвuх жuтелiв

Вовчанськ: окyпантu вбuвaють та трuмaють y пiдвaлax мiсцeвuх жuтелiв

Російські військові взяли в полон до 40 місцевих жителів, їх утримують в одному місці.У Вовчанську на Харківщині Збройні сили Російської Федерації почали полонити цивільних мешканців, їх утримують у підвалі.

Про це повідомив очільник Слідчого управління ГУНП у Харківській області Сергій Болвінов під час телемарафону.«Окупанти вистрілили в голову людині літнього віку, поки та намагалася врятуватися. Усіх, хто був разом із загиблим, окупанти взяли у полон. Нам також відомо, що в цих приміщеннях, підвалах утримується близько 40 осіб. Їх допитують. Деякі допитувачі називають себе працівниками ФСБ», — сказав він.

За словами Болвінова, росіяни змінили тактику у Вовчанську. Вони не випускають місцевих мешканців з північної частини міста, яку наразі контролюють.«Полонених вони залишають у приміщенні, яке знаходиться дуже близько до штабу окупантів», — додав він.

Нагадаємо, очільник  МВС Ігор Клименко заявив, що російські військові тероризують цивільних у Вовчанську Харківської області, які не встигли виїхати.

За словами аналітика ISW Джорджа Барроса, наступ на Харківську область — це не битва за території, а, скоріше, поєднання розподіленої атаки для ослаблення оборонних ліній на Донбасі.

Залиште свій коментар