Військовозобов’язаних масово затрuмує пoлiцiя, особливо тих…

Військовозобов’язаних масово затрuмує пoлiцiя, особливо тих…

У військовозобов’язаних мають бути із собою військово-обліковий документ і паспорт.Поліція може затримати військовозобов’язаного, якщо він не оновив свої облікові дані протягом двох місяців — від 18 травня. У такому разі чоловіка можуть доставити до ТЦК.

Про це повідомила юристка Орися Швець у коментарі «Новини.LIVE».З її слів, якщо військовозобов’язаний не оновив свої облікові дані протягом двох місяців і був притягнутий до адміністративної відповідальності, то під час зустрічі ТЦК та поліції може статися факт затримання та доставлення чоловіка до військкомату. Втім, є нюанс.

«Однак потрібно врахувати той факт, що таке затримання провадиться лише за попереднім зверненням представників центрів комплектування в поліцію», — розповідає правозахисниця.Орися Швець також наголосила, що всі чоловіки 18-60 років повинні мати із собою військовий квиток або інший військово-обліковий документ, а також паспорт. Ці документи мають право перевіряти як працівники ТЦК і СП, так і представники поліції.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав закон про нові штрафи для ухилянтів. Зокрема, тепер штрафи збільшуються в кілька разів для громадян, які не перебувають на військовому обліку або вчасно не оновили свої облікові дані. 

 

Залиште свій коментар