Військовий і комік Віктор Розовий важко поранений. Що відомо?

Військовий і комік Віктор Розовий важко поранений. Що відомо?

Колишній учасник «Ліги сміху» Віктор Розовий, який захищає Україну у складі 3-ї ОШБр, отримав важке поранення на передовій. Про це повідомила його дружина Ольга.Зазначається, що Розовий отримав складне осколкове поранення голови під час виконання бойового завдання. Понад два тижні він перебував у важкому стані.

«Ці два тижні медики та рідні робили все, щоб Вітя подолав період важкого стану. Він дуже вольовий, тому робить неймовірний успіх», – розповіла його дружина.

Відомо, що військовий був поранений 21 березня під час виконання бойового завдання. Наступного дня про це повідомили його рідним.«Це дуже складна травма, і важко уявити, чого тільки коштувала евакуація. Дякую за швидкі рішення та надану допомогу бійцям другої та третьої роти протитанкового батальйону 3 ОШБр, і врятоване життя всім, хто віз Віктора ті понад 200 км», – зазначила дружина Розового.

Наразі він перебуває при свідомості та набирається сил для подальшої реабілітації. Лікувати Віктора Розового планують за кордоном.Залиште свій коментар