Військова медикиня Мар’яна Мамонова, яка повернулася з полону, стала мамою

Військова медикиня Мар’яна Мамонова, яка повернулася з полону, стала мамою

Медикиня Мар’яна Мамонова, що днями була звільнена з російського полону разом з іншими захисниками «Азовсталі», народила донечку. Колишня бранка РФ стала мамою у Луцькому перинатальному центрі.Від звільнення Мар’яни до пологів минуло усього 4 дні. Про це повідомляє місцеве видання ЧаРівне.

Медикиня Мар’яна Мамонова родом із Рівненщини, яка 21 вересня була звільнена з російського полону, народила доньку. Про це журналістам повідомила мама Мар’яни. Жінка також зазначила, що його донька та онучка почуваються добре.За даними видання, Мар’яна стала мамою близько 4 ранку 25 вересня у Луцькому перинатальному центрі. Донечка захисниці України народилася з вагою 3 кг 259 г та зростом 57 см.

Нагадаємо, 21 вересня військова медикиня Мар’яна Мамонова разом зі ще 214 захисниками України за обміном повернулася з російського полону. За 215 незламних воїнів Україна віддала 55 російських окупантів та кума президента РФ Віктора Медведчука.Як стало відомо від самої Мар’яни і від тих, хто був ув’язнений разом з нею, під час полону вона голодувала і спала на підлозі.

За час перебування у полоні, куди дівчина потрапила на початку квітня, Мамоновій дозволили поспілкуватися з рідними лише раз, у травні. Тоді вона перебувала у колонії в Оленівці. Полонена розповідала, що їй «покращили умови – годують раз на день, дають вітаміни».

Однак колишня ув’язнена Анна Ворошева, яка перебувала разом з Мамоновою, розповідала що Мар’яна була в кімнаті з понад 20 іншими ув’язненими. А коли вона прибула, їй довелося спати на підлозі. Пізніше вона потрапила у камеру з меншою кількістю людей і співкамерниці подбали, щоб вона могла спати на одному з двох ліжок, що там були.

Залиште свій коментар