Відродився з попелу: дивіться, як зараз виглядає кіт Фенікс з Бучі

Відродився з попелу: дивіться, як зараз виглядає кіт Фенікс з Бучі

У квітні 2022 року усі соцмережі облетіли фотографії кота, який просто дивом вижив у вогні в напівзнищеній Андріївці під Києвом. Обгорілого кота забрали волонтери та передали його на лікування, а назвали його Феніксом — як того, хто пройшов скрізь вогонь та вижив.Як склалася доля кота Фенікса та як він виглядає зараз, розповідає РБК-Україна (проєкт Styler).

У підготовці матеріалу використані такі джерела: facebook-сторінка Володимира Крижанівського, facebook-сторінка Pethouse.Як вдалося вижити Феніксу під уламками будинку в Андріївці — залишається таємницею. Відомо, що кіт вибрався з-під уламків і пішов сам назустріч рятівникам.

В кота були опіки по всьому тілі, обпалені вуса та шерсть, пошкодження над оком, відірвана нижня губа. І він настільки був шокований від усього, що з ним сталося, що деякий час думали, що Фелікс осліп та оглох.Відродився з попелу: дивіться, як зараз виглядає кіт Фенікс з Бучі

Ось таким Фенікса знайшли у квітні 2022 року (фото: facebook.com/v.kryzhanivskyi)

Але після належного лікування стало зрозуміло, що з зором та слухом у котика все гаразд. А ось з опіками справа йшла не так швидко.

Кота Фенікса забрав до себе один з працівників Pethouse Володимир. Кошеня спочатку довго лікували, а згодом він перейшов жити до нового хазяїна.

«Сьогодні стало остаточно зрозуміло, як кіт Фенікс вижив у вщент розбомбленому селі. Коли ми побачили те, що ви бачите на фото, то зрозуміли, що це не кіт, а остання розробка наших інженерів, біологічна зброя нового покоління! Істота не горить у вогні, стрибає вверх на 20 метрів, а в довжину на 50, та може перегризти любе залізо, в тому числі будь-яку ворожу бронетехніку», — розповідав про Фенікса Володимир.

Відродився з попелу: дивіться, як зараз виглядає кіт Фенікс з БучіВідродився з попелу: дивіться, як зараз виглядає кіт Фенікс з БучіВідродився з попелу: дивіться, як зараз виглядає кіт Фенікс з Бучі

Ось так Фенікс виглядав під час лікування (фото: facebook.com/v.kryzhanivskyi)

Згодом новий «тато» виставляв ще декілька фото, де видно, як Фенікс поступово йде на поправку. Через пів року кота було вже важко впізнати — в нього виросла шерсть, рани загоїлися і навіть заросла губа, що була відірвана у завалах. А ще він набрав вагу.

Подивіться, як змінився цей красунчик!

Відродився з попелу: дивіться, як зараз виглядає кіт Фенікс з БучіВідродився з попелу: дивіться, як зараз виглядає кіт Фенікс з БучіВідродився з попелу: дивіться, як зараз виглядає кіт Фенікс з БучіВідродився з попелу: дивіться, як зараз виглядає кіт Фенікс з Бучі

Ось так Фенікс виглядає зараз (фото: facebook.com/v.kryzhanivskyi)

Залиште свій коментар