Відома снайперка бойовиків «ДНР» «Багіра» потрапила в полон: «Наші мене просто покинули»

Відома снайперка бойовиків «ДНР» «Багіра» потрапила в полон: «Наші мене просто покинули»

Снайперку сепаратистів поранено, їй надали медичну допомогуСнайперка бойовиків «ДНР» із позивним «Багіра» 24 березня потрапила в полон до українських військових.

Про це повідомив український волонтер Влад Іванов.Волонтер повідомив, що снайперку сепаратистів поранено, їй надали медичну допомогу.

"Багіра" поскаржилася на зраду бойовиків
«Багіра» поскаржилася на зраду бойовиків

Він уточнює, що «Багіра» станом на 24.03.2022 перебуває у полоні ЗСУ, вона поранена і медична допомога надана. За даними української розвідки, снайпер «ДНР» з 2014 року пройшов служить у складі підрозділів «НМ ДНР». На її рахунку чимало занапащених життів як військовослужбовців ЗС України, так і мирного, неугодного владі «ДНР», населення Донбасу — близько 40 осіб.Волонтер зазначає, що «Багіра» йде на контакт та співпрацює зі слідчими органами України. Також вона передає привіт «командирові взводу «ДНР» старшому лейтенанту Зуйко/Сметаніні Олені Сергіївні «Гюрза»». Так, «Багіра» зазначає:

«Кинули. Знаючи, що я поранена і маючи можливість забрати мене — просто вирішили злити, сподіваючись, що помру», — поскаржилася снайперка.

Залиште свій коментар