Від базових до спеціалізованих — Огляд різноманітності та функціональних можливостей насадок для фрезерів

Від базових до спеціалізованих — Огляд різноманітності та функціональних можливостей насадок для фрезерів

У світі апаратного манікюру різноманітність насадок для фрезерів відкриває перед майстрами широкі можливості для творчості та професіоналізму. Від базових алмазних насадок до спеціалізованих інструментів для подології — кожна манікюрна фреза має своє призначення та дозволяє досягати ідеальних результатів у догляді за нігтями та шкірою. Майстри-початківці можуть розгубитися серед різноманіття насадок, тому спробуймо розібратися, які купити фрези для манікюру потрібно для забезпечення продуктивної роботи.Фрези для апаратного манікюру та особливості їх використання

Абсолютно всі фрези для апаратного манікюру можна розділити на три великі групи: базові, спеціалізовані та вузькоспеціалізовані. Кожна з них відрізняється цільовим призначенням та особливостями застосування.

Базові насадки, якими користуються майже всі майстри апаратного манікюру:Алмазні насадки у формі еліпса, такі як «полум’я», «крапля», «морква», є незамінними для виконання багатьох процедур. Вони дозволяють відсувати та піднімати кутикулу, чистити нігтьову пластину від птеригію, обробляти бічні валики, а також формувати торець нігтя.

Кулькові алмазні насадки ідеально підходять для зрізання кутикули, шліфування бічних валиків та обробки мозолів.Конусні твердосплавні або керамічні насадки для фрезера використовуються для обробки штучного покриття, як для зняття, так і для корекції.

Далі варто перерахувати спеціалізовані насадки, які теж досить часто використовуються майстрами:

  • алмазні фрези для манікюру зі зворотним конусом маленького діаметра зручні для видалення задирок;
  • тонкий безпечний алмазний конус ідеально підходить для чищення кишень;
  • алмазний циліндр з покриттям лише на торці призначений спеціально для спилювання довжини нігтів при педикюрі;
  • алмазна фреза для манікюру у формі дзиґи є незамінною для випилювання натурального нігтя після нарощення, особливо для короткої квадратної форми.

Вузькоспеціалізовані насадки для фрезера:

  • твердосплавні корони або кульки малого діаметра підходять для подолога, який видаляє стрижневі мозолі;
  • фреза One Clean має функціонал манікюрного пушера та призначена для делікатного відсування кутикули;
  • твердосплавні фрези для манікюру з великим зубом ідеально підходять для обробки стоп при гіперкератозі, ефективно замінюючи педикюрний станок.

    vid-bazovykh-do-spetsializovanykh-1 (1)

Коли майстер знає все про фрези для манікюру, яка для чого використовується, йому легше організувати свою роботу. Використання широкого спектра насадок дозволяє не лише розширювати свої професійні навички, але й надавати послуги вищої якості, задовольняючи найвимогливіші запити клієнтів. Від базового догляду за нігтями до складних процедур — правильно підібрані насадки забезпечують ідеальні результати та задоволення від кожної процедури. Саме тому купити корундові фрези, алмазні, твердосплавні чи з інших матеріалів, варто високої якості та від перевіреного виробника, щоб бути впевненим в їх ефективності та надійності.

Якщо вам потрібно фрези для кутикули купити, для обробки нігтя чи зняття штучного покриття, рекомендуємо завітати у магазин все для манікюру «Віталіна». Тут ви знайдете не лише якісні фрезерні насадки, а й інші інструменти та обладнання для організації роботи нейл-майстра.

Бажаєте купити фрези для манікюру? Онлайн-магазин все для нігтів Witalina чекає на ваші замовлення!

Чим особливий онлайн-магазин для манікюру Witalina? Тим, що компанія пропонує понад 1000 позицій в каталозі та гарантує якість кожної насадки. «Віталіна» співпрацює лише з перевіреними брендами та тестує всі фрези, щоб забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів. На сайті ви знайдете широке різноманіття манікюрних інструментів як базових, так і спеціалізованих.

Ціни на товари досить приємні, оскільки інтернет-магазин працює без посередників. Якщо вам потрібні манікюрні фрези «Віталіна» в Одесі, ви маєте змогу завітати у фізичні магазини за адресою: Торгова 26, пав. Ц-55 та Бочарова 60/1. Також передбачена доставка поштою по Україні та не тільки. Отже, переходьте на сайт та здійснюйте покупку, адже Witalina — це справжній рай для майстрів манікюру, який допоможе вам працювати із задоволенням та комфортом.

Залиште свій коментар