«Ви боїтеся Третьої світової, але діти вже беруть на себе удар»: журналістка відчитала Джонсона за відмову закрити небо над Україною

«Ви боїтеся Третьої світової, але діти вже беруть на себе удар»: журналістка відчитала Джонсона за відмову закрити небо над Україною

Українська журналістка Дар’я Каленюк жорстко відчитала прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона за відмову закривати небо над Україною. За її словами, поки НАТО боїться Третьої світової війни, удари бомб та ракет приймають на себе українські діти.Також вона запитала політика, у разі відмови закрити небо, чи існує якась альтернатива. Звернення журналістки до Джонсона опубліковано на YouTube (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

Жінка розповіла Джонсону, що російські військові бомбардують українські міста. Тому люди змушені ховатися у сховищах та бояться бути вбитими.«Ви говорите про стійкість українського народу. Але українські жінки та українські діти перебувають у великому страху через бомби і ракети, що летять з неба. І український народ відчайдушно просить Захід захистити небо. Ми говоримо у відповідь, що це спровокує Третю світову війну. Але яка альтернатива, пане прем’єр-міністре? Спостерігати, що наші діти виступають щитом для НАТО, замість літаків захищають країни альянсу від ракет і бомб?» – сказала журналістка.

Також вона дорікнула Джонсону, що за Будапештським меморандумом Великобританія гарантувала Україні безпеку, проте зараз наша країна не може навіть домогтися закрити небо.«Великобританія гарантувала нашу безпеку за Будапештським меморандумом. Ви приїжджаєте в Польщу. Ви не приїдете в Київ, прем’єр-міністре. Ви не їдете у Львів, тому що боїтеся. Тому що НАТО не хоче захищатися. Тому що НАТО боїться Третьої світової війни. Але вона вже почалася. І українські діти приймають на себе удар», – наголосила Каленюк.

Залиште свій коментар