“Ракети почнуть падати на ваші міста” – Макаревич звернувся до росіян, які підтримують війну

“Ракети почнуть падати на ваші міста” – Макаревич звернувся до росіян, які підтримують війну

Артист вкотре звернувся до російського народу.Російський музикант та лідер гурту “Машина часу” Андрій Макаревич вже давно публічно підтримує Україну та критикує ворожі дії Путіна, – пише ТСН.

Артист у своєму Facebook постійно звертається до росіян та намагається донести, що Росія напала на Україну. Цього разу співак звернувся до тих, хто підтримує війну та ворожі дії Путіна.Він написав, що люди зрозуміють це лише тоді, коли ракети почнуть падати на їхні домівки. Як зазначив Макаревич, таке рано чи пізно станеться, адже “історія влаштована так, що все повертається”.

“Ті, хто сьогодні кричить “Ура!”, просто не уявляють своїх відчуттів, коли ракети почнуть падати на їхні міста – Москву, Пітер… Так, з України не долетить. Тому їх бомбити не страшно, еге ж? Але історія (як і природа) влаштована так, що все повертається. Рано чи пізно. Питання часу, як каже президент”, – написав Макаревич.Також музикант написав, що в РФ “почалася війна з власним народом”. Адже влада все більш активно “відрізає” людей від інформації.

“Війна зі своїм народом почалася. Закрити пару радіостанцій, телеканалів, потім вирубати соцмережі – і твори, що хочеш. Здавалося б”, – написав Макаревич.

Залиште свій коментар