Вчителька з Волині розповіла, чому потягала за вухо і вдарила школяра: «не витримала цього всього»

Вчителька з Волині розповіла, чому потягала за вухо і вдарила школяра: «не витримала цього всього»

Вчителька фізики ліцею у селі Цміни на Волині Валентина Мельник потягала 9-класника за вухо і вдарила – бо її спровокували. Викладачка каже, що підняла руку на учня вперше за 32 роки роботи.Валентина Мельник визнає, що переступила межу. Про це вчителька розповіла «Суспільному».

Вчителька фізики Валентина Мельник працює у школі 32 роки. Вона запевнила, що за цей час ніколи не піднимала руку на учня. А минулого четверга, 18 листопада, – «не стрималась». Все відбулось на перерві після четвертого уроку.«Учні спровокували мене до того, що я не стрималася та перейшла межу. Я завела учня до себе. Він до мене викрикував: «Виходь, давай виходь». І я не витримала цього всього«, – пояснила вчителька журналістам, попросивши не показувати її обличчя.

За словами Валентини Мельник, вона терпіла, а потім не стрималася.«Скубнула його за вухо і з такими словами до нього: «Що ти хотів цим довести своїми діями». Скубнула за вухо і так емоційно махала руками. Чи я його сильно вдарила, чи він повернув голову», – сказала вона.

Вчителька запевняє – була в такому стані, що не може сказати, чи сильно вдарила хлопця.

«Я визнаю, що переступила межу і не виправдовую себе«, – говорить Валентина Мельник.

Після того, як відео з’явилось у соцмережах, вона вибачилася перед учнями.

«Я зайшла в клас і вибачилася перед учнями. Зібралися після того, як побачила це відео. Прийшли батьки. Вони заяву до поліції не писали. Я вибачилася перед батьками, я визнала свою вину, що я зробила неправильно, що я не стрималася«, – сказала вчителька.

Директорка Цмінівського ліцею Людмила Лавренюк додала: коли батько постраждалого учня прийшов до закладу, сказав: «Знаючи свою дитину, я не можу висувати претензії до вчителя».

«Зрозуміло, не хотілося б, щоби таке було. Але заяву до поліції батьки відмовилися писати. Вони сказали, що вибачають вчителю, який попросив вибачення. Це не є нормою для нашого закладу», – сказала Людмила Лавренюк.

 

Залиште свій коментар