В Ужгороді загадково зниклу Габріеллу Яцкович знайшли мертвою з пакетом на голові — ЗМІ

В Ужгороді загадково зниклу Габріеллу Яцкович знайшли мертвою з пакетом на голові — ЗМІ

Декілька днів невідомий від імені загиблої надсилав з її телефону повідомлення, в яких стверджував, що жінка нібито поїхала до Єгипту.В Ужгороді знайшли вбитою 36-річну Габріеллу Яцкович, яка зникла безвісти майже два тижні тому.

Про це із посиланням на власні джерела повідомляє «Закарпаття онлайн«.За даними видання, тіло жінки з пакетом на голові виявили на горищі будинку її нещодавно померлої матері. На місці події на вулиці Капушанській у середу, 12 січня, кореспонденти зафіксували три автомобілі поліції. Припускають, що загиблу могли задушити.

Зазначається, що декілька днів невідомий від імені Яцкович надсилав з її мобільного телефону повідомлення, в яких стверджував, що жінка нібито поїхала до Єгипту. Як «доказ» її друзям навіть надсилалися світлини з «відпочинку», завантажені з Мережі.Останній контакт з телефону вбитої зафіксували поблизу міста Виноградів Берегівського району Закарпатської області.

«Метою (зловмисника. — Ред.) було відтягнути виявлення факту вбивства, ймовірно, щоб на час, коли приховане стане явним, за строком давності було стерто відео з камер зовнішнього спостереження в прилеглих об’єктах. Тобто, цілком можливо, йдеться про особу, дотичну до кримінальних сфер», — йдеться у матеріалі.

Як пишуть журналісти, Яцкович раніше мешкала на винайманій квартирі, а вказаний будинок мав перейти їй у спадщину після смерті матері.

Залиште свій коментар