В Карпатах виявили невідому змію: укус вбиває миттєво (фото)

В Карпатах виявили невідому змію: укус вбиває миттєво (фото)

В українських Карпатах помітили невідомих мутантів, які раніше у природі не траплялися. А головне, що укус цієї істоти смертельний і може вбити навіть людину.Про це йдеться у сюжеті «Загубленого світу» на 2+2.

Так, звичайний вуж схрестився з отруйною гадюкою. Раніше цього в природі не траплялося, адже це два різних види плазунів. Окрім того, укус цієї істоти дуже смертельний і вбиває миттєво.


За словами карпатської мольфарки Магдалени Мочіовськи, істоти наскільки стали нахабними, що навіть почали лізти у людські хати і кусають маленьких дітей.

Мутанти поводяться дуже агресивно. У них такі зуби, що людина може подумати, що це звичайний вуж. Однак насправді це «гадино-вуж», який набагато отруйніший від звичайної гадюки.
Невідому істоту мольфарка одного дня знайшла у ліжечку чотирічного сина. Відтоді чотирирічний Сашко цього дня святкує свій другий день народження. Адже протиотрути укусу мутанта досі не існує.

«От бачите висить оголошення: «Увага вхід до лісу тимчасово обмежений через невідомий вид отруйного плазуна. Будь обачні та обережні!», — каже жінка.

В Карпатах виявили невідому змію: укус вбиває миттєво (фото)

У Карпатах знайшли невідому істоту (скрін з відео)

Залиште свій коментар