Українець повернувся з Америки та збудував справжнє ранчо: вражаючі фото, відео

Українець повернувся з Америки та збудував справжнє ранчо: вражаючі фото, відео

Львів’янин Остап Лунь вважає, що найкраще, що він зробив у своєму житті – об’їхав навколо Америку. У 2012 році він повернувся з подорожі і зрозумів, що потрібно робити щось більше, аніж просто бізнес.Джерело: Ukraїner

Так за кілька десятків кілометрів від міста з’явилося ранчо «Скарбова гора», де його натхнення від подорожі Америкою поєдналося із дитячою мрією їздити верхи.Ранчо – місце спокою

«Скарбова гора» стала не звичайним ранчо, де просто приймають гостей. Це місце стало одним із центрів конярства, крім того, саме тут займаються іпотерапією з дітьми.

Саме звідси починаються кінні походи Галичиною, які продумує сам Остап. «Тут є якийсь надзвичайний скарб – тут усім добре», – наголосив він.Я не зустрічав людей, які б сюди приїжджали й не поверталися з якимось спокоєм і задоволенням. Тому я думаю, що це – скарб. Спокій – це ж найцінніший скарб,
– підкреслив засновник ранчо.

Він бере активну участь у житті громади, намагається розвивати свою справу якомога екологічніше, із найменшим втручанням у природу. Зокрема:

Унікальне ранчо на Галичині / Фото Ukraїner (Христина Кулаковська, Катя Акварельна)

Іпотерапія для дітей

Кілька років тому Остап Лунь організував на ранчо перший табір з інтеграції дітей з особливими потребами та їхніх батьків у суспільство.

За словами Остапа, найчастіше іпотерапія застосовується в роботі з дітьми з діагнозом «дитячий церебральний параліч»: ураження рухової та м’язової активності з порушенням координації рухів.

Господар ранчо планує збудувати 10 – 12 будинків та сформувати спільноту молодих людей, які вже досягли чогось, живуть у Львові, але хотіли б жити за містом, перебуваючи в гармонії з природою.

Більше дивіться у відео Ukraїner:

Залиште свій коментар