«У загальний басейн із Коксакі?!» Фото дружини продюсера «Кварталу 95» з Єгипту викликало скандал

«У загальний басейн із Коксакі?!» Фото дружини продюсера «Кварталу 95» з Єгипту викликало скандал

Українська актриса, дружина продюсера студії «Квартал 95» Анна Саліванчук опинилася в центрі скандалу через фотографію з однорічною дитиною на відпочинку в Єгипті. Справа в тому, що у маленького Микити виявили рідкісну вірусну інфекцію Коксакі. Незважаючи на діагноз хлопчика, мама купала його у загальному басейні.До того ж, зірка серіалу «Одного разу під Полтавою» у своєму Instagram-акаунті поскаржилася, що через хворобу дитини вона «не встигає виставити фотографії з курорту». Підписників обурило таке халатне ставлення Саліванчук до здоров’я своїх та чужих дітей.

Анна Саліванчук із молодшим сином Микитою

Про захворювання молодшого сина Анна повідомила шанувальникам у соцмережах 16 листопада. Пацієнтам з лихоманкою Коксакі не можна контактувати зі здоровими людьми, оскільки вірус легко передається повітряно-крапельним шляхом.Продюсер студії "Квартал 95" Олександр Божков із сином Глібом

Однак через п’ять днів зіркова мама показала однорічного Микиту та старшого Гліба у загальному басейні.

Анна Саліванчук із дітьми

«Вас не бентежить хвора дитина в загальному басейні? А потім дивуємося, звідки у нас епідемії всякої зарази», «Невже ніхто не сказав, що з Коксакі дитина 10 днів має бути на карантині? Цей вірус дуже легко передається дітям. А ви в басейн пішли…», «Дитина занедужує складним ентеровірусом, а «хороша мама» думає, що немає часу на сторіс. При цьому знаючи, що дитина хворіє на вірус, який передається повітряно-крапельним шляхом, не надягає на нього маску і дозволяє йому скрізь лазити», – написали обурені фоловери під постами актриси.Коментарі на сторінці Анни Саліванчук
Фоловерів обурило ставлення зіркової мами до захворювання сина
Підписники Анни Саліванчук звинуватили її у безвідповідальності

Для довідки:

  • Коксакі – це вірусна інфекція, яка поширюється на популярні серед українців курорти Туреччини та Єгипту. Туристи, що повернулися з відпочинку, скаржаться на високу температуру, сверблячу висипку по всьому тілу і в роті, а в деяких випадках і розлад шлунка. Найчастіше хворіють діти, але можуть підхопити заразу й дорослі. Причому хворіють навіть у готелях лакшері-сегменту.
  • Ознаки з’являються через 2-10 днів після зараження. Це лихоманка, головний біль, діарея, біль у м’язах, нудота, висипання. У поодиноких випадках можуть виникнути серйозні ускладнення: параліч, енцефаліт, діабет.
  • Щоб уникнути зараження, потрібно ретельно стежити за гігієною: мити руки, овочі та фрукти перед вживанням. Вакцин від вірусу немає. Його лікують препаратами від окремих симптомів. Наприклад, температуру збивають жарознижувальними таблетками.
Залиште свій коментар