У РФ влаштували істерику через мем швейцарців про «клоуна» Путіна. Фото

У РФ влаштували істерику через мем швейцарців про «клоуна» Путіна. Фото

Російське посольство у Швейцарії обурилося через статтю газети Neue Zurcher Zeitung, в якій опублікували карикатуру на главу Кремля Володимира Путіна. У дипмісії пригрозили звернутися до правоохоронних органів у зв’язку з публікацією «образливого характеру».Відповідна заява опублікована на сайті дипломатичного представництва РФ. У матеріалі, про який йдеться, містилося кілька популярних мемів воєнного часу – на одному з них російського диктатора зображено з клоунським носом і райдужним розфарбуванням на обличчі; на іншому Володимир Зеленський представлений в образі Капітана Америки.

Йдеться про цю карикатуру
Володимир Зеленський у образі Капітана Америки

У посольстві заявляють, що статтю супроводжували карикатурою «російського лідера з посиланнями до клоунади, ЛГБТ-спільноти та «військових злочинців». Російські дипломати також обурилися тим, що український лідер «зображений у вигляді могутньої Залізної людини».«Що стосується особистості президента Росії, то він, як відомо, є глибоко віруючою православною людиною і виступає за збереження традиційних християнських цінностей у російському суспільстві (і вже явно не є шанувальником ЛГБТ-спільноти, у зв’язку з чим райдужна розмальовка його обличчя, як кажуть на Русі, «ні до села – ні до міста»), – йдеться в повідомленні.

У дипмісії пригрозили звернутися до правоохоронних органів через цю та «можливі майбутні публікації наклепницького та образливого характеру». У газеті Neue Zurcher Zeitung претензії поки що не коментували.Залиште свій коментар