У Москві поліція ловила жовто-синього голуба, озброєного мінами — ЗМІ

У Москві поліція ловила жовто-синього голуба, озброєного мінами — ЗМІ

У Москві поліція виїжджала на виклик про «жовто-синього голуба», який скидав на місто «міни-пелюстки». Про прогресуючий рівень божевілля в російській столиці повідомив телеграм-канал Baza, що спеціалізується на темі надзвичайних пригод в РФ.«Першого травня до чергової частини Академічного району столиці звернувся стривожений чоловік. Він розповів, як на власні очі бачив українського голуба-диверсанта. Птах був пофарбований в кольори прапора України і ніс в кігтях міну-пелюстку з великою буквою У, яку потім скинув на землю», – пише канал.

Стверджується, що птах влаштовував диверсії на вулиці Дмитра Ульянова. Московські поліцейські виклик не проігнорували і дійсно відправили наряд на вказану вулицю.«Оперативники уважно оглянули територію і не знайшли ніяких мін, а всі голуби були звичайного, сіро-патріотичного кольору», – пише канал.

Російський фейк про біолабораторії та бойових голубів

Наприкінці 2021 року, готуючись до повномасштабного вторгнення в Україну, Росія почала розпускати безглузді чутки про нібито існування в Україні секретних біолабораторій, які розробляють біологічну зброю проти Росії. Російська пропаганда запевняла, що українці заражають птахів вірусами і випускають у бік РФ.Хоча в усьому світі цю маячню просто проігнорували, в самій Росії частина населення, очевидно, повірила у фейки про біолабораторії в Україні. Наприклад, у березні минулого року мешканка однієї з багатоповерхівок Бєлгорода повісила оголошення, в якому просила сусідів не годувати голубів – нібито вони можуть бути українською біозброєю.

Залиште свій коментар