У Львові жінка вимагала від чоловіка сексу: вона увірвалась до офісу та погрожувала

У Львові жінка вимагала від чоловіка сексу: вона увірвалась до офісу та погрожувала

На суд підозрювана не прийшла.У Львові на 60 годин громадських робіт засудили жінку, яка ганялась за чоловіком та пропонувала йому зайнятись із нею сексом.

Про це йдеться у постанові Франківського районного суду міста Львова.За даними суду, чоловік 26 вересня 2023 року викликав поліцію в офіс, де він працював. Він пояснив, що до нього на роботу увірвалась знайома йому жінка, погрожувала та пропонувала інтим. Також вона заважала йому виїхати з офісу. Потерпілий розповів, що його знайомій 27 років і вона не вперше його переслідує.

На суді також розглянули заяву потерпілого, у якій йшлось, що жінка телефонує чоловіку по 40-50 разів на день, змушує його до інтиму, погрожує та переслідує. Чоловік також додав, що в нього є дружина і це негативно впливає на подружнє життя.Матеріали суду / Фото: Єдиний державний реєстр судових рішень

На суд обвинувачена не прийшла та не пояснила своєї поведінки.

Франківський районний суд міста Львова визнав жінку винною у вчиненні дрібного хуліганства — ст.173КУпАП. Їй присудили 60 годин громадських робіт. Також вона повинна сплатити 537 грн судового збору.

Залиште свій коментар