У Львові вчителька з COVID-19 проводила уроки в школі

У Львові вчителька з COVID-19 проводила уроки в школі

У Львові в районі Сихів, в школі №84 працювала викладач з підтвердженим коронавірусом.Про це повідомив Едуард Крохмалюк у коментарі до публікації Львівської міської ради на Facebook.

«Шановна міська рада, доводжу до вашого відома, завдяки вашому сміливому рішенню, в школі №84 хворіє вчитель випускних класів. Яка на уроці всім учням повідомила, що у неї позитивний результат на ковід», — написав Едуард.Чоловік звинувачує у всьому мерію Львова і вважає, що це чиновники винні, що вчитель працював з хворобою, бо школи не пішли на «дистанційку».

«Отже, ваше рішення призвело до того, що учні старших класів були під прямим ризиком заразитися небезпечною інфекцією. Відповідно, я маю повне моральне і юридичне право звернутися в службу правопорядку, захисті життя та здоров’я своєї дитини. Наступний крок це звернення в суд. Ви взяли на себе непомірну владу яка вам не надана Богом. За хворобу і не дай Боже трагічне вирішення долі будете відповідати особисто — ви! Очікуйте колективних звернень. Готуйте гаманець і власну совість «, — зазначив львів’янин.Відзначимо, що в публікації Львівської міської ради було сказано, що школи в місті будуть продовжувати свою роботу.

Залиште свій коментар