У луцькому дитсадку вихователька роздавала потиличники чотирирічним дітям та заклеювала рот скотчем

У луцькому дитсадку вихователька роздавала потиличники чотирирічним дітям та заклеювала рот скотчем

В одній із груп луцького дитсадка № 37 вихователька знущалася з дітей. Робила це показово – перед усією групою, при цьому сама говорила малюкам, що це “секретик”. Таку ситуацію батьки виявили випадково, адже діти почали приходити з садка з синцями й подряпинами.Про це у середу, 17 лютого, повідомляє  ІА «Конкурент»

Своєю чергою, завідувачка садочка Валентина Вінник запевнила, що у них ніколи подібних ситуацій не траплялося. А вихователька, яка заклеювала рот дитини скотчем, має 30 років педагогічного стажу. Керівниця садочка каже, що ситуація має вирішитися в інтересах дітей.Тим часом в управлінні освіти Луцькради кажуть, що скотчем вихователька намагалася «прилякати» дуже активного хлопчика.

«Був скотч, тому що дітки обривають всі ці картинки-маркування, і вихователь їх канцелярським скотчем підклеює. Скотч був тоненький. Він дуже шумів, дуже кричав, мама стверджує, що він активний хлопчик. І вихователька, маючи скотч в руках, каже йому: «Зараз заклею ротика». Так його прилякала. Так пояснює вихователька», – зазначає начальниця управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко.Вона також зазначила, що, скоріш за все, жінку просто переведуть працювати в іншу групу чи інший садочок.

«Людині 56 років. Скажіть, як я би вчинила із суто людської позиції, якби не дозволила їй допрацювати і дослужити в тій сфері, в якій вона пропрацювала 30 років?» – каже головна освітянка Луцька.

 

Залиште свій коментар