Розпорядження про зміну назви станції підписав директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Руслан Кандібор. Зробив це чиновник через відповідне рішення Київради, яке було прийняте ще о 2017 році.Згідно з документом, на честь політика та державного діяча Романа Шухевича назвали станцію трамваю на однойменному проспекті.

Змінили назву зупинок автобусів і тролейбусів

  • У наказі вказано, що крім станції трамваю у столиці також змінилися назва зупинок тролейбусів та автобусів. Зупинки «Станція Романа Шухевича» з’явилися на маршрутах автобусів №№27, 73, 100, 101, 114 та тролейбусів 29, 30, 31, 47.
  • До 28 лютого комунальники Київпастрансу мають замінити таблички з новими назвами об’єктів.
  • Крім того, керівник комунальної служби перевезень КМДА має довести інформацію про перейменування до відома приватних перевізників.

Перейменування затримувалося

Увічнити пам’ять головнокомандувача ОУН депутати Київради вирішили у 2017 році, коли перейменували проспект Генерала Ватутіна. Втім, майже 2 роки змінити топонім не було можливості, оскільки проросійські громадські організації оскаржували це рішення в судах.Лише наприкінці 2019 року Шостий апеляційний адміністративний суд підтвердив законність рішень КМР про перейменування Московського проспекту на проспекти Степана Бандери а проспекту Генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича.