У дитсадку Києва вихователі знущалися над хлопчиком за те, що він справляв нужду стоячи

У дитсадку Києва вихователі знущалися над хлопчиком за те, що він справляв нужду стоячи

У Києві в дитячому садку вихователі знущалися над чотирирічним хлопчиком за те, що він ходив у туалет стоячи — так, як звик робити це вдома. Дитині погрожували «викликом поліції», висміювали перед іншими дітьми і карали.Про це повідомляє ТСН.

Інцидент стався у садочку № 165, що на Троєщині, про що повідомили батьки малюка в групі Батьки SOS в Facebook.4-річного Влада садили в середині групи на стільчик, і поки вихователі «викликали поліцію», інші діти повинні були сміятися над дитиною.

Про такий вид покарання Олександра, мама хлопчика, дізналася у ще однієї матусі з групи.«Я запитувала дитину: «Владик, а на тебе поліцію викликали?». Він мені відповів: «Так, викликали, я сидів на стільчику, а вони викликали на мене поліцію». Я почала розпитувати, але дитина закрилася і почала говорити, що все добре. Розкрився він більше своїй бабусі і татові», — розповідає мама дитини.

Коли Влад пошепки розповів татові, за що його карали, він зізнався, що «Володимирівна насварить, якщо мамі розповім».

В дитячому саду заперечують, що дитину карали.

Лікарі кажуть, що спосіб ходіння хлопчика в туалет жодним чином не впливає на його здоров’я. А у випадку, якщо дитину починають карати, вона може почати стримувати природні позиви, що загрожує проблемами.

У Києві стався скандал у дитячому садку (відео: ТСН)

Залиште свій коментар