У бою проти окупантів загинув один із засновників батальйону «Азов»

У бою проти окупантів загинув один із засновників батальйону «Азов»

У двадцятий день повномасштабної війни Росії проти України у боях під Києвом загинув випускник Харківського національного університету внутрішніх справ Микола Кравченко із позивним Круком, який стояв біля витоків Правого сектору.Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив Євген Букет, передає НВ.

«У двадцятий день війни під Києвом загинув Микола Крук Кравченко — один із лідерів Азовського руху, кандидат історичних наук, вікіпедист та воїн світу. Я познайомився з Миколою під час VIII Бандерівських читань, відколи ми тісно співпрацювали. Востаннє бачилися перед війною з нагоди Дня українського коміксу», — написав Букет.Микола Кравченко народився 1983 року. Він був кандидатом історичних наук, головним ідеологом Азовського руху. З 2005 до 2014 року Кравченко був членом організації Патріот України. У 2013−2014 роках він брав участь у Революції Гідності.

2014 року Микола став начальником штабу партизанського загону Чорний Корпус. Як офіцер приєднався до батальйону, а потім до полку Азов. У 2015−2016 роках Кравченко був першим начальником цивільного корпусу Азова.У 2016 році Микола став одним із засновників Національного Корпусу. У Кравченка залишилося двоє дітей. Його батько загинув, захищаючи Харків у складі загону територіальної оборони.

Залиште свій коментар