Тьху, та ті 33 мільйони, то невеликі гроші, успокойтесь… Горбунов відреагував на невдоволення суспільства

Тьху, та ті 33 мільйони, то невеликі гроші, успокойтесь… Горбунов відреагував на невдоволення суспільства

Державне підприємство “Мультимедійна платформа іномовлення України” виділяє 33 млн гривень на серіал з робочою назвою “Інгулець” компанії “Прототип продакшн” ведучого “1+1” Юрія Горбунова.Про це розповів Юрій Горбунов.

Він наголосив, що серіал матиме 24 серії, і це “зовсім невеликі кошти”.Його компанія є однією з 53 компаній переможців конкурсу, який оголосила “Мультимедійна платформа іномовлення України”, і на який подались “близько 123 компаній”.

Горбунов зазначив, що РФ виділяє мільярди доларів на пропаганду “руського міра”, а українці дивляться “Інтернів” із Охлобистіним, бо не мають достойної української альтернативи.Як вказано в описі серіалу, він має бути зроблений у жанрі драмеді.

“Два талановитих айтишніка Максим та Данило втікають з фронтового Харкова і, по дорозі на Львів, опиняються на Кіровоградщині в смт «Інгулець», де всім керує фермер Олексій Паровоз по кличці <<Батя». Програмістів записують до місцевої самооборони і призначають чергувати на місцевий блокпост і час від часу працювати на фермі”, – написано в протоколі на сайті Прозорро. Водночас, як повідомляє “Детектор Медіа”, “Мультимедійна платформа іномовлення України” профінансує 53 проєкти, як-от художні телесеріали та документальні проєкти, від 32 вітчизняних продакшенів. Станом на 19 липня укладено 17 договорів на загальну суму понад 150 млн гривень.

Залиште свій коментар