Тіна Кароль натякнула, що зібралася заміж

Тіна Кароль натякнула, що зібралася заміж

Артистка спантеличила фанатів.Українська співачка Тіна Кароль потішила фанів новим розважальним відео.

Так, виконавиця зіграла у гру «Правда чи дія» для підписників свого Patreon, під час якої деякими відповідями спантеличила прихильників.У відео артистка постала в новому образі: Як відомо, спеціально для кліпу «Двойной рай» Тіна змінила колір волосся на блонд і зробила чубчик.

Сам ролик вийшов дуже кумедним. Співачка на всі запитання відповідала у жартівливій формі. Тіна розповіла підписникам чи можливий невдовзі новий дует, намалювала портрет своєї кицьки на прізвисько Жемука, і назвала свій найулюбленіший кліп.А на прохання фанів прочитати рядки з улюбленого вірша, Тіна продекламувала: «Я маленькая девочка, я в школу не хожу. Купите мне сандалики, я замуж выхожу». Після цих слів Кароль голосно розсміялася і їй потрібен був час, щоб заспокоїтися. Цілком можливо, що у цих рядках є доля правди, оскільки викликала у зірки таку бурю емоцій. Проте далі артистка нічого пояснювати не стала.

Нагадаємо, минулого тижня вийшов альбом Тіни Кароль «Двойной рай», який одразу ж очолив топ-чарти стрімінгових сервісів у таких країнах, як Україна, Білорусь, Росія, Вірменія, Азербайджан, Казахстан, альбом потрапив у стрими Кувейту, Чехії, Узбекистану та Іспанії.

Залиште свій коментар