«Така ж х*рня була і в чеченську війну»: окупант визнав, що росіяни самі обстріляли Брянську область. Аудіо

«Така ж х*рня була і в чеченську війну»: окупант визнав, що росіяни самі обстріляли Брянську область. Аудіо

Країна-агресор Росія почала новий етап розпалювання антиукраїнської істерії в російському суспільстві. У хід пішли методи 90-х років, коли теракти, влаштовані спецслужбами списували на ворога.Як повідомляє Служба безпеки України, завдяки перехопленню телефонної розмови одного з окупантів, стало відомо, що РФ сама здійснила обстріл селища Клімово у Брянській області. Звинуватили в цьому, за традицією, Україну.

«Це наші х*рачать«, – сказав дружині окупант, який наразі перебуває у Донецькій області.Здивованій дружині він пояснив, що це потрібно для того, аби показати, що Україна нібито провокує РФ на продовження війни. Він також нагадав, що аналогічні цинічні методи використовувалися і під час чеченської війни.

«Така сама х*рня була і в чеченську війну. Квартири підривали в Москві, ніби, що це терористи. Насправді це ФСБшники«, – сказав окупант.При цьому жінка заявила, що після отриманої інформації їй стало «легше».

Чоловік також повідомив дружині, що після таких підступних дій РФ має намір написати відмову від подальшої участі в бойових діях в Україні.

«Як мінімум це підвищить його шанси на виживання. Якщо потім не обстріляють свої ж…» – іронічно зазначили у СБУ.

Залиште свій коментар