Сорі, дівчата, вони вже зайняті: кохані жінки Арестовича, Кіма, Федорова та Резнікова

Сорі, дівчата, вони вже зайняті: кохані жінки Арестовича, Кіма, Федорова та Резнікова

Протягом 14-ти днів війни в українських дівчат з’явилося кілька нових об’єктів симпатій або так званих “крашів” (англійською crush).



Радник голови ОП Олексій “заспокійливий” Арестович, міністр оборони Олексій Резніков, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров та, звісно ж, голова Миколаївської ОДА Віталій Кім не лише відважно воюють кожен на своєму фронті, а й підкорюють дівочі серця, передає ТаблоID.

Утім, декого доведеться розчарувати: усі вони вже мають красунь-дружин.



46-річний Олексій Арестович, виступи якого нині діють ліпше за валер’янку, з 2015-го року одружений з Анастасією. Подружжя виховує спільного сина. Також Олексій має дочку від першого шлюбу.

 



Спільних фото з чоловіком у Насті в Instagram немає.

 

40-річний губернатор Миколаївщини Віталій Кім за 14 днів війни став для багатьох справжнім відкриттям. Його почуття гумору та сміливість не залишають байдужим нікого. Але, дівчата, він теж одружений. І має трьох дітей.

  

Дружина 55-річного міністра оброни Олексія Резнікова – жінка відома. З телеведучою Юлією Зорій він одружився у липні 2020-го на адмінмежі з окупованим Кримом.

 

Наймолодший міністр країни Михайло Федоров обожнює своїх дівчаток – кохану дружину Анастасію та донечку Машу. І частенько милується ними в Instagram. Анастасія, до речі, в ці складні часи допомагає чоловікові боротися з російською пропагандою в інформпросторі.

Федорови разом уже понад 7 років.

 

Анастасія веде Telegram-канал UkraineNow, де англійською та іншими іноземними мовами повідомляють про ситуацію в Україні

Залиште свій коментар