«Скоро вже буде Паска»: чоловік у рясі з «вірусного» відео виявився байкером Ашотом

«Скоро вже буде Паска»: чоловік у рясі з «вірусного» відео виявився байкером Ашотом

На Великдень у мережі з’явилося відео, на якому чоловік у рясі витанцьовував біля церкви. За три дні воно набрало понад 10 мільйонів переглядів. У коментарях не обійшлося без критики, чоловіка звинувачували у том, що в нього нібито немає «нічого святого».Журналісти ТСН з’ясували, що відео було зроблено біля храму у селі Святопетрівське, під Києвом. У ньому вже понад 20 років править отець Михайло.

Він розповів, що на Великдень спокійно завершував Літургію, як до нього підійшла регент хору. Вона показала йому відео з чоловіком, який танцював у рясі біля церкви. Отець Михайло декілька разів передивився танець та впізнав «священника». Це був актор, який декілька років тому знімався у кіно, одну зі сцен фільмували як раз біля храму.Головним героєм вірусного відео виявився брутальний байкер Ашот. Він лагідно називає свій мотоцикл «Валею», носить шолом із портретом Шевченка, а також організовує мотофестивалі «Тарасова гора».

Чоловік розповів, що слава прийшла до нього неочікувано. Він невдало запостив відео у TikTok. Чоловік хотів додати в опис пояснення про те, що відео з танцями було зроблено під час зйомок. Втім, не встиг. Танці «священника» швидко почали збирати перегляди. Чоловік писав у коментарях, що він не батюшка, а актор, проте було вже запізно.Залиште свій коментар