Скандал з фанами Лепса у Львові спалахнув по-новому: за хуліганів заступилась блогерка

Скандал з фанами Лепса у Львові спалахнув по-новому: за хуліганів заступилась блогерка


Львівська блогерка Христина Горун під нікнеймом «chornamamba» в Instagram заступилась за чоловіків, яких раніше затримали після скандалу з прослуховуванням пісень Григорія Лепса у середмісті Львова. Однак після оприлюднення скріншотів з її сторінки Горун «дала задню» і пояснила, що нібито мала на увазі зовсім інше.

Напередодні Христина опублікувала в Instagram Stories, у яких на фоні фото фігурантів того самого скандалу написала, що і далі слухатиме російську музику, а люди, які зробили б їй з цього приводу зауваження, «пошкодували б, що на світ народились».Далі блогерка у достатньо різкій формі згадала українських виконавців, обізвавши їх «несмаком» і «безталанною блювотою», а усіх незгодних з її позицією — «раг*лятами».

«Не з*йобуйте людей! Я ж терплю цей п*здець в такі, в закладах, на вулиці і тд (маючи на увазі українськомовну музику — ред.). Ви, р*гулята, потерпите. Також не рекомендую мені щось на це відповідати, бо не стягнете», — написала Горун.Згодом блогерка додала, що за свої слова вибачатись не стане.

Також у мережу «злили» приватне листування Христини, у якому дівчина назвала ЗСУ «дном».

 

twitter.com/jobnyta

 

Скріншоти з’явились у Twitter і зібрали чималу реакцію серед користувачів. У зв’язку з чим сторінку Христини почали «штурмувати», на що та спершу відповіла, що вважає усіх «м*калями», і продовжила захищати російський гурт Kisaru, який згадала у перших Stories.

Однак вже невдовзі видалила усі фото та відео й записала ролик, у якому намагалась виправдати реакцію на нібито заборону слухати російське. Водночас львів’янка вибачилась перед ЗСУ за свої образи, які, вона стверджує, писала комусь зі знайомих у перші дні вторгнення Росії.

Гучно слухали пісню Лєпса у центрі Львова — що відомо про скандал

Ввечері 7 травня у центрі Львова, біля пам’ятника Адаму Міцкевичу, стався конфлікт між львів’янином Романом Гурським та хлопцями, які в автомобілі Range Rover гучно слухали пісню російського виконавця, прихильника Володимира Путіна Григорія Лепса.

Після розголосу історії в мережі правоохоронці отримали орієнтування на любителів Лепса. Їх зупинили, завезли в поліцейський відділок, також військові вручили фігурантам скандалу повістки.

Залиште свій коментар