Скандал навколо образ на адресу керівниці музею Голодомору: справа дійшла до суду

Скандал навколо образ на адресу керівниці музею Голодомору: справа дійшла до суду

Позивачка оцінила моральну шкоду в пів мільйона гривень.Отримала продовження гучна скандальна історія, яка трапилася в липні між керівницею музею Голодомору Лесею Гасиджак і користувачем соцмереж Климом Братківським.

Нагадаємо, тоді блогер Клим Братківський опублікував неоднозначний допис, в якому, на думку багатьох українців, розкритикував зовнішність в.о.директорки музею. Цей допис викликав обурення суспільства, на захист керівниці виступило чимало публічних українців.Тоді, наприкінці липня, пані Гасиджак заявила, що має намір подати судовий позов через висловлювання Братківського.

Сьогодні пані Леся Гасиджак повідомила, що позов подано і вона готова захищати свої права та ділову репутацію, а також налаштована на те, щоб відповідач відшкодував їй моральну шкоду.В коментарі для ТСН.ua пані Леся Гасиджак повідомила, що судовий процес може розпочатися орієнтовно через два тижні, але не виключено, що й пізніше.

За її словами, в позовній заяві (відповідачем є Братківський Клим Сергійович) йдеться про захист гідності й ділової репутації, визнання інформації дискримінаційною і недостовірною та відшкодування шкоди.

«Сума, в яку оцінена завдана моральна шкода – пів мільйона гривень», – розповіла ТСН.ua Леся Гасиджак.

Крім того, у своєму дописі в соцмережі пані Гасиджак зазначила: «Цей позов – це не тільки відстоювання моєї честі, а й підтримка іншим жінкам і чітка позиція: змовчати – це розв’язати руки новим хейтерам».

Залиште свій коментар