Сила природи: фотограф випадково зазняв хвилю, у якій видно обличчя Посейдона – дивовижне фото

Сила природи: фотограф випадково зазняв хвилю, у якій видно обличчя Посейдона – дивовижне фото

Французький фотограф зафіксував дивовижну красу стихії під час шторму біля узбережжя Франції. Одне із фото стало популярним у мережі, адже у ньому вбачають самого Посейдона.Джерело: Daily Mail

Минулими вихідними західним узбережжям Франції пронісся шторм під назвою Жюстін. Фотограф Матьє Ріврін саме тоді, 30 січня, був у містечку Лесконій. Йому вдалось зробити вражаючі кадри цього шторму, серед яких – ніби справжнє обличчя давньогрецького бога Посейдона. Одне із таких фото він виклав на свою сторінку в інстаграмі.У підписі він зізнався: «Хвилі були неймовірно потужними, красивими та не піддавалися законам гравітації». Це фото стало найпопулярнішим на його сторінці й зібрало 35 тисяч лайків. На ньому й справді можна побачити Посейдона таким, як його зазвичай зображують: з гривою волосся, короною на голові та грізним виразом обличчя.

Ось це неймовірне фото

  

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Mathieu Rivrin Photographies (@mathieurivrin_photographies)

31- річний фотограф розповів, що це були майже 10-метрові хвилі, які врізалися в берег, а бризки від них розлітались на 50 метрів навколо. Його настільки вразив цей прояв стихії, що він вирішив не втрачати момент і зробити кілька знімків.

Я прагну показати всю красу, елегантність і життя, які може запропонувати вам хвиля,
– розповідає Матьє Ріврін

Один із користувачів форуму Reddit виклав ці фото на своїй сторінці, зібравши понад 12 тисяч вподобань (апвоутів). Інші користувачі у коментарях погоджуються з ним і також бачать у цій хвилі древнього бога морів.

 

Залиште свій коментар