Савченко у військовій формі залізла в річку і пустила за водою вінок. Він не поплив

Савченко у військовій формі залізла в річку і пустила за водою вінок. Він не поплив

Колишня народна депутатка України та політув’язнена Надія Савченко, яка зараз захищає Батьківщину зі зброєю в руках, показала, як розважалася на Івана Купала. Політична діячка у військовій формі, як і належить згідно з традиціями, пустила за водою вінок, аби дізнатися, коли чекати заміжжя.Відповідний ролик Савченко розмістила на своєму акаунті в TikTok. Хоч як намагалася 41-річна військовослужбовиця змусити вінок поплисти, він залишався на місці (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

Згідно з народними віруваннями, це означає, що жінка ще довго залишатиметься незаміжньою.Савченко у військовій формі залізла в річку і пустила за водою вінок. Він не поплив

На відео, поверх якого його авторка наклала композицію «Ой на Івана, та й на Купала», Савченко у формі кольору хакі заходить до водойому із плетеним вінком на голові, потім знімає його та кидає на глибину. Після цього колишня депутатка вмивається річковою водою та з широкою усмішкою на обличчі виходить назад на берег.

Савченко у військовій формі залізла в річку і пустила за водою вінок. Він не поплив

Зазначимо, завдяки гаданням в ніч на Івана Купала дівчата з давніх-давен дізнавалися свою долю. Щоб отримати відповідь на питання щодо майбутнього заміжжя, вони плели вінок із трав, а потім пускали його по воді та спостерігали за його поведінкою:  • Якщо вінок швидко відпливе від берега – життя буде щасливим і гарний чоловік з’явиться незабаром.
  • Якщо вінок відразу потоне – хлопець розлюбить дівчину, цього року вона заміж точно не вийде. У деяких трактуваннях говорять про те, що дівчина взагалі назавжди залишиться самотньою.
  • Якщо вінок спливає далі вінків подруг – дівчина буде найщасливішою.
  • Якщо вінок довго крутиться на місці – значить дівчина ще не зустріла свого судженого і шлюб її буде нескоро.

 

 

Залиште свій коментар