Руслана Писанка наодинці вела свою війну. Колеги крізь сльози розповіли подробиці смерті акторки

Руслана Писанка наодинці вела свою війну. Колеги крізь сльози розповіли подробиці смерті акторки

Українські телеведучі Руслан Сенічкін, Людмила Барбір і Тімур Мірошниченко розплакалися, розповідаючи про смерть та останні роки життя їхньої колеги по шоу «Твій день» на телеканалі «1+1» Руслани Писанки. Вони дізналися трагічну звістку безпосередньо в ефірі, тому не змогли стримати емоцій.Відео з’явилося на сторінці «Сніданку з 1+1» в YouTube. Ведучі повідомили, що смерть Писанки стала для них справжнім шоком, хоча вони знали про хворобу, з якою акторка боролася наодинці в Німеччині (щоб переглянути сюжет, доскрольте до кінця сторінки).

Ведучі "1+1" розплакалися у прямому ефірі.

За словами Сенічкіна та Барбір, їхня колега вела свою боротьбу за життя. Через повномасштабне вторгнення РФ вона була змушена виїхати за кордон на лікування, де й діагностували важку хворобу.«Росія погнала її в Німеччину, далеко від сім’ї. Там вона наодинці справлялася з хворобою. Руслана нікому не хотіла розповідати, наскільки їй там важко. Навпаки, коли з нею зв’язувалися, завжди спілкувалася з надією на майбутнє, неймовірною життєрадісністю», – розповіла Людмила Барбір.

Руслан Сенічкін та Людмила Барбір із теплотою згадують про Руслану Писанку.

Ведучі кажуть, що Руслана не дограла у великому кіноромані «Ворожбит» і не дожила у «Твоєму дні», недоговорила. І просто – не дожила.Барбір із теплотою згадала про спільні зйомки з Писанкою в серіалі, де вони познайомилися: «Кожного разу, коли вона заходила на майданчик чи просто в павільйон, нібито тягнула за собою величезний шлейф життєвої енергії! Від неї розпирало! Вона завжди дуже багато жартувала! Кожну сцену в неї була імпровізація. Завжди з режисерами додавала якісь тексти, переформульовувала, додавала якісь фішечки. Кожна сцена для неї була окремою величезною роботою!»

Ведучі "1+1" розплакалися у прямому ефірі.

Сенічкін додав, що акторка ніколи ні на що не скаржилася і намагалася в усьому знаходити позитив, заряджала своїм оптимізмом інших, дорожила та цінувала кожну роль та все, що траплялося в її житті.

«Неймовірна, талановита світла жінка, актриса, телеведуча… Фантастична! Це як грім серед ясного неба: така людина, і раз – її не стало!» – із сумом констатують колеги.

Тімур Мірошниченко був партнером Руслани Писанки по шоу "Твій день".

«Вона вміла з лимона вичавити лимонад», – коротко та влучно охарактеризував свою партнерку по шоу «Твій день» Тімур Мірошниченко.

В ефірі «Сніданку 1+1» також показали останню розмову ведучої з глядачами і розповіли неймовірну історію кохання Писанки з її чоловіком Ігорем Ісаковим.

Руслана Писанка зустріла чоловіка своєї мрії після 40 років. З Ігорем Ісаковим вони познайомилися на сайті знайомств.

 

 

Залиште свій коментар